4.4. 2021 18:00

8 slovenských celebrít, 8 chalúp mimo mesta: Ktorá sa vám páči najviac?

4.4. 18:00

8 slovenských celebrít, 8 chalúp mimo mesta: Ktorá sa vám páči najviac?

Foto: archív

V posledných rokoch zažíva chalupárčenie svoje znovuzrodenie a po chalupe sa poobzerali viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu. Niekto stavil na drevenicu, iný na luxus pri jazere. Pozrite sa, kto a kde relaxuje.

Únik z reality a každodenného stresu našli známe osobnosti v odľahlých dedinkách či na samote pri lese po celom Slovensku. Niektorí chalupy zdedili po predkoch, väčšina ich však kúpila. Niektoré sú bez vody a elektriny, iné vkusne prerobené, ale nájdeme aj také, ktoré pripomínajú skôr prepychové domy či apartmány. Takto vyzerajú chalupy našich hercov, spevákov, moderátorov či ďalších známych tvárí zo šoubiznisu.

Chalupa Martina Mňahončáka
Chalupa Martina Mňahončáka
Zdroj: archív, Instagram

Martin Mňahončák

Oddych v milnárskej štvrti  
Martin Mňahončák chodí oddychovať na chalupu do Zvolena, ktorú získal ešte jeho svokor. „Za komunistov to bola najvychytenejšia prominentná štvrť a teraz je to chatová oblasť,“ poznamenal v minulosti herec, ktorého tu často stretnete odetého v montérkach. Ako chalupár sa vníma odmala, a to vďaka otcovi poľovníkovi. Rozľahlý dom s krásnym výhľadom rekonštruovala celá rodina, interiér zas jeho manželka Katka, ktorá je interiérová dizajnérka. Jeho obľúbeným oddychovým miestom je terasa, kde má vlastnoručne vyrobený nábytok z drevených paliet.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
4.4. 2021 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy