25.1. 2021 12:00

60x obývacia izba v pánskom štýle: Osloví vás takýto štýl?

25.1. 12:00

60x obývacia izba v pánskom štýle: Osloví vás takýto štýl?

Foto: archív

Každý príbytok je obrazom nášho vkusu a prezrádza i to, k akému štýlu máme najbližšie. Už na prvý pohľad dokážeme rozoznať, či byt alebo dom obýva rodina, pár alebo nezadaný človek. Interiér, ktorý zariaďoval muž, sa vyznačuje drámou a sexi šarmom zároveň. Ak neveríte, presvedčte sa o tom sami.

Nenútená elegancia

Kým ženy majú záľubu v pestrých farbách, muži radšej tiahnu k tmavým tónom a nenútenej elegancii. Samozrejme česť výnimkám. Zariadením v neutrálnych farbách nikdy nič nepokazíme, pretože sa vyznačuje nadčasovosťou, ktorá má v oblasti interiérového dizajnu vysokú cenu. Hoci ide o praktické riešenie, je otázne, či sa v ňom budeme cítiť príjemne.

Muži radi robia dojem

Obývacia izba predstavuje srdce domácnosti. Okrem toho, že zosobňuje relaxačný priestor, reprezentuje s plnou vážnosťou celý náš príbytok. Páni to možno majú o niečo jednoduchšie. Voľbou kvalitného materiálu sa postarajú o dlhú životnosť nábytku a nemusia si robiť starosti s jeho obmenou alebo aj rekonštrukciou. Navyše takáto miestnosť pôsobí okázalo a luxusne.

Zdroj: katarína
25.1. 2021 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44