12.2. 2021 6:00

5 znamení, ktoré potrebujú prírodu aj v interiéri. Bez nej to nebude ono

12.2. 6:00

5 znamení, ktoré potrebujú prírodu aj v interiéri. Bez nej to nebude ono

Foto: Anna Batchelor via Idealhome.co.uk

Môžu bývať aj v paneláku uprostred sídliska, no moderný život potrebujú okoreniť prírodou. Pretože niekedy stačí len pník donesený z lesa a srdce poskočí. Sú znamenia, ktoré sú na prírodu extra citlivé a bez nej sú ako bez duše. Aj doma.

Na charaktere človeka sa významne podpisuje aj to, v akom znamení sa narodí. Sú ľudia, ktorí milujú, keď okolo nich všetko bliká, svieti a moderné technológie by nevymenili za nič na svete. Lenže aj na sídlisku a v mestách nájdeme ľudí, ktorí jednoducho potrebujú mať prírodu v okolí. Kvety sú iba základom. Prírodné kamene ako ozdoby, na stole živé alebo minimálne konzervované kvety, nesmie chýbať ani masív či už v podobe vybavenia alebo možno len tatranského profilu. Aspoň doplnkami potrebujú pridať do svojho interiéru prírodu.

Ryby

Majú veľmi holistický pohľad na život a zdravie. Ak na nich príde nachladnutie, tak ako prvé siahnu po difuzéri a vonných siliciach, ktoré im prevoňajú priestor a silou prírody vyčistia vzduch. Príroda u rýb zvyšuje pocit pohody. Neuspokoja sa s dekoráciami, ak dobre vyzerajú, ale sú z fabriky. Milujú obklopiť sa silou prírody, ktorá má hlbší zmysel. Napríklad liečivými krištáľmi, kvetmi, z ktorých v prípade ochorenia spravia odvar alebo mastičku. Príroda je pre nich nielen dekoračná, ale aj úžitková.

autor:  Marcos
12.2. 2021 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44