18.1. 2021 6:00

3 nápady do moderného interiéru: Hodia sa dokonalo a sú nadčasové

18.1. 6:00

3 nápady do moderného interiéru: Hodia sa dokonalo a sú nadčasové

Foto: historiskahem.se

Spôsobov, ako do bývania implementovať moderný štýl, je niekoľko. Jedným z nich je napríklad návrat ku koreňom, teda k materiálom a prvkom, ktoré nikdy nevyjdú z módy a dostali imidž moderného spracovania. Ideálom sú určite drevo, kov aj keramika.

Moderné svieženie kúpeľne

Moderná, a predsa klasická. Presne takýto pohľad do kúpeľne môže priniesť implementácia kovu, dreva a keramiky. Aj kúpeľňu dnes môžete obložiť odolným, exotickým drevom, ktoré neprepustí vodu a je rozhodne príjemné na dotyk. Keramika môže byť súčasťou dlažby, alebo pokojne aj keramických kvetináčov, ktoré dokážu priniesť čaro živej prírody až do sprchového kúta. Kov zastúpi napríklad sprchovú hlavicu. Takáto kombinácia je moderná a pritom nadčasová.

Kovové doplnky všade navôkol

Kov je síce chladný, ale v spojení s vľúdne naladeným interiérom krásne oživí príbytok. Jedným z moderných prvkom sú kovové nožičky na konferenčnom stolíku, alebo napríklad aj na gauči a posteli. Prinášajú na jednej strane príchuť kovu a na tej druhej vzdušnosť a ľahkosť. Predmety položené na nožičkách zaberajú opticky menej miesta, a preto sú stále viac žiadané práve ako súčasť moderného bývania.

autor:  Marcos
18.1. 2021 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44