3.4. 2022 18:00

3 najčastejšie dôvody, prečo vaša obývačka "nefunguje"

3.4. 2022 18:00

3 najčastejšie dôvody, prečo vaša obývačka "nefunguje"

Foto: via realhomes.com

Obývacia izba je jedným z najvyužívanejších priestorov v každom dome či byte. Od príležitostných večerov pred televízorom až po víkendy strávené na gauči s dobrou knihou by dokonalá obývačka mala byť pohodlná, funkčná a samozrejme, krásna.

Ak máte pocit, že zápasíte pri hľadaní rovnováhy medzi formou a funkciou, poradíme. Medzi najčastejšie dôvody, kvôli ktorým to stále nie je to pravé orechové, patria tieto dôvody...

1. Zle rozmiestnený nábytok

Väčšie priestory často bojujú s tým, že majú prázdny stred, tie menšie zase s množstvom nábytku, ktorý ruší prirodzený "tok" v miestnosti. Ak tušíte, že aj u vás je problémom rozloženie zariadenia, ešte raz sa na izbu dobre pozrite. Tým väčším môže pomôcť odsunúť niektoré druhy nábytku od steny, čo vytvorí intímnejší a príjemnejší pocit, menšie zase vyžadujú kritické oko a reorganizáciu. Pozor na to, aby ste vstup a prechod izbou ničím neblokovali, výrazne to ruší atmosféru. Správne rozvrhnutie a usporiadanie nábytku je absolútne nevyhnutné pre maximalizáciu využitia priestoru.

autor:  Gabi
3.4. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy